22.kolo
So | 05.03. | 17:00 | Kutná Hora - Kralupy n/V | 11:0 |
|
||||||||||||
So | 05.03. | 18:30 | Neratovice - Sedlčany | 6:2 |
|
||||||||||||
Ne | 06.03. | 16:00 | Hořovice - Velc Žilina | 5:6 |
|
||||||||||||
Ne | 06.03. | 17:00 | Božetice - Žabonosy | 3:8 |
|
||||||||||||
Ne | 06.03. | 17:00 | Příbram - Zlonice | 5:3 |
19.kolo
So | 13.02. | 17:00 | Velc Žilina - Kralupy n/V | 2:6 |
|
||||||||||||
Ne | 14.02. | 13:30 | Zlonice - Neratovice | 1:8 |
|
||||||||||||
Ne | 14.02. | 16:15 | Hvězda Kladno - Hořovice | 9:3 |
|
||||||||||||
Ne | 14.02. | 17:00 | Příbram - Božetice | 4:2 |
|
||||||||||||
Ne | 14.02. | 17:15 | Žabonosy - Kutná Hora | 4:1 |
|
So | 06.02. | 17:00 | Sedlčany - Velc Žilina | 6:5 np |
|
||||||||||||
So | 06.02. | 17:00 | Kutná Hora - Zlonice | 6:3 |
|
||||||||||||
So | 06.02. | 18:00 | Kralupy n/V - Žabonosy | 3:5 |
|
||||||||||||
So | 06.02. | 18:30 | Neratovice - Hvězda Kladno | 3:0 |
|
||||||||||||
Ne | 07.02. | 16:00 | Hořovice - Příbram | 2:5 |
14.kolo
So | 09.01. | 15:30 | Velc Žilina - Hvězda Kladno | 6:5 np |
|
||||||||||||
So | 09.01. | 17:00 | Sedlčany - Příbram | 2:4 |
|
||||||||||||
So | 09.01. | 18:00 | Kralupy n/V - Božetice | 3:4 np |
|
||||||||||||
So | 09.01. | 19:00 | Žabonosy - Zlonice | 9:2 |
|
||||||||||||
Ne | 10.01. | 17:30 | Kutná Hora - Hořovice | 19:4 |
13.kolo
So | 19.12. | 18:15 | Hvězda Kladno - Žabonosy | 6:8 |
|
||||||||||||
So | 19.12. | 18:30 | Neratovice - Kutná Hora | 3:4 np |
|
||||||||||||
Ne | 20.12. | 16:00 | Hořovice - Kralupy n/V | 5:7 |
|
||||||||||||
Ne | 20.12. | 17:00 | Božetice - Sedlčany | 7:2 |
|
||||||||||||
Ne | 20.12. | 17:00 | Příbram - Velc Žilina | 5:4 np |
12.kolo
So | 12.12. | 18:00 | Kralupy n/V - Neratovice | 7:3 |
|
||||||||||||
So | 12.12. | 18:45 | Velc Žilina - Božetice | 2:3 np |
|
||||||||||||
So | 12.12. | 19:15 | Žabonosy - Příbram | 5:2 |
|
||||||||||||
Ne | 13.12. | 13:30 | Zlonice - Hvězda Kladno | 5:2 |
|
||||||||||||
Ne | 13.12. | 16:00 | Hořovice - Sedlčany | 3:8 |
11.kolo
So | 05.12. | 17:00 | Sedlčany - Neratovice | 3:4 np |
|
||||||||||||
So | 05.12. | 17:00 | Žabonosy - Božetice | 8:3 |
|
||||||||||||
So | 05.12. | 18:00 | Kralupy n/V - Kutná Hora | 1:4 |
|
||||||||||||
So | 05.12. | 19:15 | Velc Žilina - Hořovice | 12:3 |
|
||||||||||||
Ne | 06.12. | 13:30 | Zlonice - Příbram | 3:4 |
10.kolo
So | 28.11. | 18:30 | Neratovice - Velc Žilina | 2:0 |
|
||||||||||||
Ne | 29.11. | 16:00 | Hořovice - Žabonosy | 6:8 |
|
||||||||||||
Ne | 29.11. | 17:00 | Příbram - Hvězda Kladno | 5:3 |
|
||||||||||||
Ne | 29.11. | 17:00 | Božetice - Zlonice | 10:3 |
|
||||||||||||
Ne | 29.11. | 17:30 | Kutná Hora - Sedlčany | 11:3 |
8.kolo
So | 14.11. | 17:00 | Kutná Hora - Žabonosy | 2:1 |
|
||||||||||||
So | 14.11. | 18:00 | Kralupy n/V - Velc Žilina | 4:6 |
|
||||||||||||
So | 14.11. | 18:30 | Neratovice - Zlonice | 6:3 |
|
||||||||||||
Ne | 15.11. | 16:00 | Hořovice - Hvězda Kladno | výsledek |
|
||||||||||||
Ne | 15.11. | 17:00 | Božetice - Příbram | 8:2 |
|
7.kolo
So | 07.11. | 13:00 | Velc Žilina - Sedlčany | 7:2 |
|
||||||||||||
So | 07.11. | 17:15 | Hvězda Kladno - Neratovice | 4:3 |
|
||||||||||||
Ne | 08.11. | 13:30 | Zlonice - Kutná Hora | 3:5 |
|
||||||||||||
Ne | 08.11. | 17:00 | Příbram - Hořovice | 4:2 |
|
||||||||||||
Ne | 08.11. | 17:00 | Žabonosy - Kralupy n/V | 9:2 |
6.kolo
So | 31.10. | 17:00 | Sedlčany - Žabonosy | 0:3 |
|
||||||||||||
So | 31.10. | 18:00 | Kralupy n/V - Zlonice | 11:1 |
|
||||||||||||
So | 31.10. | 18:30 | Neratovice - Příbram | 9:0 |
|
||||||||||||
Ne | 01.11. | 16:00 | Hořovice - Božetice | 7:4 |
|
||||||||||||
Ne | 01.11. | 17:30 | Kutná Hora - Hvězda Kladno | 4:0 |
5.kolo
So | 24.10. | 18:45 | Hvězda Kladno - Kralupy n/V | 3:5 |
|
||||||||||||
Ne | 25.10. | 13:30 | Zlonice - Sedlčany | 5:1 |
|
||||||||||||
Ne | 25.10. | 17:00 | Božetice - Neratovice | 4:6 |
|
||||||||||||
Ne | 25.10. | 17:00 | Příbram - Kutná Hora | 3:4 |
|
||||||||||||
Ne | 25.10. | 17:00 | Žabonosy - Velc Žilina | 5:1 |
4.kolo
So | 17.10. | 17:00 | Sedlčany - Hvězda Kladno | 7:3 |
|
||||||||||||
So | 17.10. | 17:00 | Kutná Hora - Božetice | 5:1 |
|
||||||||||||
So | 17.10. | 18:00 | Kralupy n/V - Příbram | 9:2 |
|
||||||||||||
So | 17.10. | 18:30 | Neratovice - Hořovice | 14:2 |
|
||||||||||||
So | 17.10. | 19:00 | Velc Žilina - Zlonice | 6:4 |
3.kolo
So | 10.10. | 19:00 | Hvězda Kladno - Velc Žilina | 1:4 |
|
||||||||||||
Ne | 11.10. | 13:30 | Zlonice - Žabonosy | 3:5 |
|
||||||||||||
Ne | 11.10. | 16:00 | Hořovice - Kutná Hora | 4:6 |
|
||||||||||||
Ne | 11.10. | 17:00 | Božetice - Kralupy n/V | 3:4 |
|
||||||||||||
Ne | 11.10. | 17:00 | Příbram - Sedlčany | 7:8 np |
|
2.kolo
So | 03.10. | 15:00 | Velc Žilina - Příbram | 3:5 |
|
||||||||||||
So | 03.10. | 17:00 | Sedlčany - Božetice | 6:1 |
|
||||||||||||
So | 03.10. | 17:45 | Kralupy n/V - Hořovice | 13:3 |
|
||||||||||||
Ne | 04.10. | 15:45 | Žabonosy - Hvězda Kladno | 3:2 np |
|
||||||||||||
Ne | 04.10. | 17:30 | Kutná Hora - Neratovice | 7:2 |
|
1.kolo
So | 26.09. | 17:00 | Sedlčany - Hořovice | 8:4 |
|
||||||||||||
So | 26.09. | 18:30 | Neratovice - Kralupy n/V | 4:6 |
|
||||||||||||
So | 26.09. | 18:45 | Hvězda Kladno - Zlonice | 2:4 |
|
||||||||||||
Ne | 27.09. | 17:00 | Božetice - Velc Žilina | 4:3 np |
|
||||||||||||
Ne | 27.09. | 17:00 | Příbram - Žabonosy | 3:4 np |