Žabonosy doma padly s předposlední Vlašimí

06.12.2011 08:45

Kolín - Ani v dalším kole krajské ligy mužů nedokázali hokejisté Žabonos bodovat. A to doma hostili předposlední Vlašim.  


Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor: DENÍK/Vlastimil Leška

 

Žabonosy – Vlašim 1:2

Děs, bída, utrpení. Tak sami domácí hokejisté nazývali sobotní zápas. Na kolínském ledě byl k vidění pomalý hokej bez šancí a s velkým množstvím nepřesností.

Navíc se dlouho hrálo bez gólů. První, kdo se trefil, byli hosté, a to až ve druhé třetině. Když se pak domácí zásluhou Hutly dostali v posledním dějství do zápasu a chtěli ještě bojovat o body, přišla série faulů a bylo po nadějích. Vlašim si z kolínského ledu odvezla tři body a v tabulce se bodově dotáhla na desáté Žabonosy.

„Pokud jsem si myslel, že už horší utkání v letošní sezóně nemůžeme odehrát, tak jsem se mýlil. Upřímně lituji všechny diváky, co se přišli podívat. Od začátku jsme nehráli prakticky nic, pouze jsme se přizpůsobili soupeři. Když jsme pak ve třetí třetině chtěli hrát a do zápasu ještě nějakým způsobem zasáhnout, tak nás pohřbila vlastní nedisciplinovanost, za kterou jsme také byli potrestáni a polovinu třetiny jsme odehráli ve čtyřech, ne-li ve třech,“ komentoval nešťastné utkání útočník Jiří Honz mladší.

Branka: Hutla. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:1.
Žabonosy: Svoboda – Novák, Pomichálek, Hurt, Hnida, Skalník, Paroubek, Holoubek, From – Hutla, Král, Kozdera – Honz ml., Beňovský, J. Kunášek – Kapička, Svoboda, Pecka – Lakota, Nekvasil, Š. Kunášek.

 

Zpět